بازی دسته دوم پلی استیشن - بازی دسته دوم ایکس باکس وان

چگونه از گیم باکس بازی بخرم؟

برای خرید بازی هایی که در سایت نمایش داده می شوند باید با خود فروشنده بازی تماس بگیرید.
بازی هایی که در سایت گیم باکس نمایش داده می شوند توسط کاربران دیگر در سایت گذاشته می شوند. هر بازی کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در سایت گیم باکس یک صفحه اختصاصی دارد. برای مثال اگر می خواهید صفحه اختصاصی لست آف آس را ببینید اینجا کلیک کنید.
برای پیدا کردن بازی مورد نظر خود از راه های زیر استفاده نمایید:
1- در منوی اصلی وب سایت (که در بالای صفحه - سمت راست) قرار دارد گزینه "لیست بازی ها" و سپس کنسول مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب شما لیست بازی های ثبت شده در گیم باکس بر اساس تاریخ تولید نمایش داده می شود. می توانید از این لیست بازی مورد نظر خود را بیابید. اگر انتخاب برای شما سخت است از روش دوم استفاده نمایید.
2- روش دوم برای پیداکردن بازی مورد نظر خود در گیم باکس، استفاده از جستجوی وب سایت گیم باکس است. جستجو در دو قسمت قرار دارد: قسمت اول در منوی اصلی وب سایت که در بالای صفحه قرار دارد که با کلیک روی آن و تایپ قسمتی از نام انگلیسی بازی وسپس فشردن کلید Enter بازی مورد نظر جستجو می شود و در صورت موجود بودن نمایش داده می شود. قسمت دوم در صفحه اصلی وب سایت در زیر اسلاید می باشد که باز هم با وارد کردن قسمتی از نام سایت و فشردن کلید Enter جستجو انجام می شود.
لطفا توجه فرمایید: وب سایت گیم باکس هیچ مسئولیتی در قبال بازی های مبادله شده توسط کاربران ندارد و بررسی و صحت آگهی درج شده در سایت به شما خریدار گرامی می باشد.