بازی دسته دوم پلی استیشن - بازی دسته دوم ایکس باکس وان

اعتبار و امتیاز در گیم باکس

یکی از مسائلی که در گیم باکس جای خالی آن احساس میشد مشخص شدن میزان فعالیت و اعتبار یک کاربر میان دیگر کاربران بود. باتوجه به این مسئله روند جدیدی در گیم باکس جهت تعیین کاربر برتر بوجود آمد که به شرح آن می پردازیم

امتیاز کاربر:

امتیاز کاربران هنگام ثبت نام از عدد 500 آغاز می گردد و در ادامه فعالیت یک کاربر این امتیاز نسبت به نوع فعالیت افزایش میابد. با این روش می توان کاربرانی که مدت زیادی است در وب سایت گیم باکس فعالیت می کنند مورد شناسایی و اطمینان بیشتر جهت خرید بازی قرار داد و اطمینان دیگر کاربران را جلب نمود.

انواع فعالیت های متفاوت در وب سایت ما دارای امتیاز مناسب خود می باشد که باعث پیشرفت کاربران می گردد.

اعتبار کاربر:

با توجه به این که امتیاز کاربر صرفا توسط وب سایت به یک کاربر داده می شود ممکن باز هم کاملا قابل اعتماد و توجه نباشد. اعتبار یک کاربر توسط کاربران دیگر سنجیده می شود. هر بازی که مشاهده می کنید دارای یک پنل اعتبار کاربر است که می تواند توسط شما اضافه یا کسر شود. عدد پایه اعتبار 50 می باشد و در بدو ورود کاربر به پروفایل تخصیص می یابد.

 

لطفا توجه فرمایید:

تمامی فرایند امتیازدهی و اعتبار دهی به صورت اتوماتیک رصد می شود و استفاده نابجا از آن موجب بلاک شدن IP و قطع دسترسی شما از وب سایت گردد.

تمام تلاش وب سایت گیم باکس جهت بهبود و تسریع فروش بازی هاست و با افرادی که در این میان از روش های نابجا نسبت به خرید و فروش اقدام کنند، برخورد خواهد شد.

و در آخر تمامی این امکانات صرفا نیمی از بررسی و کنترل یک فروشنده است، در نهایت شما می بایست هنگام خرید دقت کامل را بفرمایید.